top of page

Jesteśmy zespołem specjalistów w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Mamy bogate doświadczenie w branży, jednak wciąż stawiamy na rozwój i aktualizację posiadanej wiedzy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem:

POMP CIEPŁA

KLIMATYZACJI

REKUPERACJI

INSTALACJI

HYDRAULICZNYCH 

I GRZEWCZYCH

Każdą inwestycję rozpoczynamy od wyboru odpowiednich rozwiązań, biorąc pod uwagę parametry budynku, indywidualne potrzeby i oczekiwania jego użytkowników, a także budżet, jaki Zleceniodawca chce przeznaczyć na tę inwestycję.

W ramach kompleksowej obsługi:

na podstawie ustaleń z Klientem tworzymy rzetelną wycenę oraz przygotowujemy profesjonalny projekt całego systemu,

dobieramy wysokiej jakości komponenty, mając na uwadze efektywność instalacji, i przeprowadzamy ich montaż,

zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w razie wystąpienia awarii, a także przeglądy i konserwację urządzeń, co pozwoli zachować ich wydajne działanie na lata.

Pomagamy ponadto w sporządzeniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania dofinansowania z programów takich jak Mój Prąd, Czyste Powietrze czy też Ulga Termomodernizacyjna. Realizujemy zatem cały proces od A do Z, przy czym dbamy o wykonawstwo zgodnie z wysokimi standardami.

...a co mówią o Nas inni.

Anna J. 14 stycznia 2023

"Bardzo dobrzy fachowcy, podejście do klienta profesjonalne. Polecam!"

Danuta D. 18 sierpnia 2022

"Profesjonalne wykonanie instalacji w uzgodnionym terminie. Utrzymanie porządku w trakcie pracy i po jej zakończeniu."

Piotr Z. 21 sierpnia 2022

"Stanowczo polecam! Jakość wykonanej instalacji jest świetna, wszystko wygląda super i zamontowane w krótkim czasie widać, że firma zna się na swojej robocie, Panowie monterzy wykwalifikowani i uzbrojeni w wiedzę i cierpliwość nie mieli problemu żeby odpowiadać na wszystkie moje pytania. Firma i jakość na 100%. Jeszcze raz polecam każdemu komu zależy na jakości."

Mateusz J.  18 sierpnia 2022

"Polecam usługi Pana Kamila! Panowie montowali u mnie pompę ciepła firmy Rotenso. Usługa wykonana zgodnie z umową wszystko schludnie i estetycznie. W końcu czysta kotłownia bez brudu i węgla!"

Tomasz W. 18 sierpnia 2022

"Wykonawca w całości profesjonalny. Umie doradzić i szanuje pieniądze inwestora. Szczerze polecam każdemu."

Skontaktuj się z nami, aby nawiązać współpracę:

tel. 501 103 908
biuro@mk-therm.pl

bottom of page