top of page
klima.jpg

KLIMATYZACJA

Dzięki klimatyzacji zapewnisz sobie
komfort cieplny przez cały rok.

Zbyt wysoka temperatura w pomieszczeniu nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie – stanowi przyczynę bólu głowy, ogólnego zmęczenia, rozdrażnienia, a także trudności z koncentracją Ulgę w upalne dni przyniesie nam odpowiednio dobrana klimatyzacja. System ten sprawdza się zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak też w biurach czy innych lokalach użytkowych. Podstawę stanowi jednak wybór odpowiedniego rodzaju – na rynku dostępne są klimatyzatory między innymi ścienne, przypodłogowe, kasetonowe czy kanałowe. Ważną rolę odgrywa również ich prawidłowy montaż, a to zadanie warto powierzyć naszej firmie MK-Therm. Sprawnie i szybko instalujemy wszystkie rodzaje tych urządzeń.

Najważniejsze funkcje klimatyzacji:

Regulacja temperatury

zapewnia zarówno chłodzenie pomieszczeń w upalne dni, jak też  możliwość ich dogrzania zimą albo w sezonie przejściowym.

Inteligentny obiekt wektorowy-2.png

Osuszanie powietrza

klimatyzator wpływa na zachowanie odpowiedniej wilgotności w budynku, co przekłada się na zmniejszenie ryzyka wystąpienia pleśni i grzybów

Inteligentny obiekt wektorowy-1.png

Poprawa mikroklimatu

poszczególne modele są w stanie skutecznie redukować zanieczyszczenia w powietrzu, a to docenią zwłaszcza alergicy czy osoby z chorobami układu oddechowego.

Inteligentny obiekt wektorowy.png
bottom of page